ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 27. jaanuar 2012

VÄIKE EELDUS KOHALIKU REISIRONGILIIKLUSE TIHENEMISEKS
Mustad stsenaariumid koolireformis võivad kaasa tuua vajaduse reisirongiliikluse tihendamiseks. Kuid mitte ainult! Rahvusvaheliste reiside kiirkontroll omakorda nõuab kontrollijate pidevat ettevedu. Kui muidugi (rahvusvaheliste) rongide sõiduplaan ei võimalda kahesuunalist kiirkontrolli või sõitu kohalikus rongis.

http://www.epl.ee/news/majandus/venemaa-valmistub-eesti-reisirongi-kiirkontrolliks-juba-enne-piiri.d?id=63822692

*************************

Ja näe, Meelis Mälberg beebiportalis!
http://www.babyportal.eu/lyhiuudised/50-ettevotlus/535-maelberg-rong-saaks-juba-praegu-viie-tunniga-tallinnast-riiga-soita.html

Huvitav üks lõik, mille lugedes oleks mõni plärala keema läinud.

„Uuringute järgi liigub pealinnade vahel 2270 inimest päevas. Kui kolmandik neist kasutaks rongi ja lisanduks reisijaid, kes sõidavad trassil seitsme jaama vahel, jätkuks reisjaid kahe Tallinn-Riia reisirongi jaoks päevas,“ lisas Mälberg.

Mina lisaks, et tegelikult jaguks reisijaid nelja rongi jaoks päevas...  Kui oleks SEITSE peatust! Tapa, Jõgeva, Tartu, Elva, Valga, Valmiera, Cesis. Eelduseks muidugi normaalne sõiduplaan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar