ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 11. jaanuar 2012

Arthur Conan Doyle kirjutas......ühes oma loos vabamüürlastest. Ei ole mina lugenud Jüri Lina raamatuid ega otsi vandenõud pangamaailmas ega maailma juhtimises ühe rahvuse poolt. Võib-olla on kõigis neis tõepõhi all, aga tegelikult on see köömes. Köömes selles mõttes, et kui "head poliitikud" soovitavad olla ettevaatlikud sms-laenudega (millega tegelevad läbi ajaloo vihatud liiakasuvõtjad), siis tegelikult oma võimunaudingu harjal võetakse maksumaksja nimel üüratuid laene! Ning lõpuks on loomakaka sees mitte ainult riik ega maksumaksja (viimane topelt laenukoormusega), vaid natuke ka poliitikud. Kuigi heast palgast tekkinud rasvavarude tõttu on löök väiksem. Ja muidugi on õpitud ka ennast õigustama.

Õnneks on meil siin ka valitsuses selle koha pealt rohkem mõistust kui Kreekas, USA-s või paljudes teistes riikides.

Milline loll elab laenude peal? Ma ei räägi vältimatutest situatsioonidest, vaid üldiselt. Täna Riigikpgu infotunnis läks Mart turri ja kananahka kui küsiti kaitsekulutuste vähendamise kohta. Muidugi, ta vana jäljekütt ja ka Villu armastas relvi. Kuid me poleks omadega põhjas, tema arvates. Sest ka neutraliteediriik Shveits on alles. Seesama, kus isegi Stirlitz tundis end suht turvaliselt.

http://www.e24.ee/698830/varske-raport-suurim-majandusrisk-on-lohed-valitsuste-kohustuste-ja-sissetulekute-vahel/

Laenuraha ega laastutuli ei kesta kaua...
Kes seda ütles?
Maaparteilaste 32 nr vana Toots... Ei, maameeste tark esindaja lihtsalt...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar