ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 31. jaanuar 2012

ÜLBUS MILLISEST VAATENURGAST?

Kui Siim Kallast häirib "vanade eurooplaste" ülbus ja paljusid kaasmaalasi häirib Kallase, Riigikogu, poliitikute ja ei tea kelle ülbus veel, siis kes meist on ülbeim ja kas oleme eeskujuks või mahajääjate hulgas...

http://www.postimees.ee/721762/siim-kallast-hairib-vanade-eurooplaste-ulbus/

Vaatame, kas tuleb mõni huvitav arvamus...

hp
30.01.2012 20:36
Eesti on Lääne-Aasia vabariik koos oma idanaabri pohh..smiga. Eurooplaseks saamisest saab ehk hakata rääkima siis, kui EU demokraatlike riikide kombel hakatakse Eestis väärtustama inimest, mitte parteisid. Eesti rahvas koosneb paraku parteide valijatest.
See üks esimesi. On ka kiitvaid arvamusi ja eks neilgi omajagu õigus. Aga vaesed rotid oleme paljuski. Mitte ainult raha poolest, aga ka suhtumises teise inimesse on meil veel palju õppida. Nii et, Siim, kuigi sul paljuski õigus, vaikid sa paljustki...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar