Blogiarhiiv

reede, 13. jaanuar 2012

13 JA REEDE!Päris huvitav jutt Silvi Vraidilt. Pole minagi usklik ega ebausklik. Igal ühel on ise teada, mida uskuda, mida loota, mida soovida. ja kui pole teada, siis tasub selle üle mõtiskleda, et endas ikka rohkem ja paremini selgusele jõuda.
http://www.harjuelu.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=2637&Itemid=174


Ainus 7-mastiline (kahvelpurjedega) kuunar "Thomas W. Lawson" ehitati 1902 aastal. Nime sai ta kirjaniku järgi, kes kirjutas raamatu, "Reede, 13. kuupäev". Laev läks reisile ja jooksis karile ning uppus. Nagu väidetakse, reedel ja 13-l. Tegelikult toimus see küll 14-l, aga hea on ju seoseid tuua, ka väikese võltsimisega.

Väga huvitav lõik:

Paraku mitte kõik inimesed ei vasta numbri 13 nõndanimetatud kõrgemale poolele. See kõrgem pool sisaldab endas täielikku saamist ja rahuldust läbi regeneratsiooni ning number kolmeteistkümne suure jõu kasutamise läbi, et luua ja jätta maailmale midagi tõeliselt väärtuslikku. Midagi ei soovitaks poolikult teha. Mängus on tegelikult tohutu potentsiaal millegi saavutamiseks, kuid paraku ka purustamiseks. Justkui kõik või ei mitte midagi.

Ja Silvilt muidugi palju häid laule.
http://www.youtube.com/watch?v=B0Ec0MF8PhE


Ja ikka peame leidma oma tee...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar