ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 14. jaanuar 2012

KÄSIPALLISÕBRAD, RONGILE!Olen poole kõrvaga kuulanud uudiseid käsipallikoondise edust. Ja muidugi oleks tore loota, et nad täna võidavad Hollandit. Ja ikka mõelnud sellele, et paljude arvates pole vaja ronge hilisel ajal või superkiirrongidel peatusi väiksemates kohtades. Aga kui inimestel on soovi minna võistlusi vaatama, kontserditele või vabaõhuetendustele, laatadele ja RMK üritustele, suvepäevadele või... Kas neid külastajaid poleks rohkem kui meil oleks paremad sõiduvõimalused? Või sunnimegi inimesi autodega paha ilmaga maanteedele? Või ei arva, et paljuski vajame lõõgastust ja aitab lauskontroll maanteel peale üritusi?

http://sport.postimees.ee/702440/koik-polvasse-eesti-peab-ajaloolise-mangu-hollandiga/

Muidugi, võiks ju kohale sõita ja ka majutuse otsida. Kui neid linnas jätkub ja rahakott kannatab. Aga...hommikul ei tule ju rongi tagasi! Õnneks on keegi seisnud hea selle eest, et vähemalt nädalavahetuseti saab tagasi pealelõunase rongiga ja soovi korral isegi Tartus kiirrongile ümber istuda. Senikaua saab puhata Põlvas!

Puhka Eestimaal!

 http://www.valgamaalane.ee/699150/otepaale-tuleb-voistlema-pea-kogu-maailma-paremik/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar