Blogiarhiiv

laupäev, 1. jaanuar 2022

Ilmatsalust Tartu laadale. Sept 2019.

 Eestimaa Blogi 3. osast.

Laupäev, 7. september 2019

Ilmatsalust tagasi ja Tartus laat.Tagasi buss tuli Vorbuse kaudu.
Muidugi polnud Tallinna maanteelt normaalset mahapööret.

Vorbusel on rongipeatus siiani taastamata.


Sõidu ajal täissuumiga pilte teha pole lihtne.Hea, et ka kaugliinidel linnas rohkem peatusi kui vanasti.Tühi apteek! Ja apteegikettide arvates ei saa teha proviisorapteeke, sest proviisoreid ei jätku?
Tartus on moes tänavatrendides erinevad aksessuaarid. Näiteks suunaviit on väga in!Otsisin majutuseks apartemente. Hea omaette. Viimasel hetkel otsimine pole lihtne. Kuna pole krediitkaarti, ei saa alati ka bookingus broneerida. Nii sain telefoniteel ühega kokkuleppele, aga kuna ta ei jõudnud seda n.ö. lukku panna, ilmus sinna hommikuks broneering. Mis parata! Nii otsisin teisi kohti. Leidsin Võru tänaval, kuid eriti odav see ei olnud. Lihtne, aga muidu täiesti mõnus. Paraku akna taga pidev müra, uks kostub läbi jms. Nii et võinuks odavam olla küll.
See kuulus firma alla ja tundub, et siis ei ole peremehetunne nii tuntav. Näiteks oli ka dushitoru üpris nadi, umbes või midagi. Võib olla eksin, aga eraisik, kes pinda välja rendib, hoolitseb ehk rohkem? Aga ööbitud saab ja see on peamine.

Ning lisaks saab hinna sees ka 20% soodustust samas asuvas Aasia toidukohas.Vaade iseenesest muidugi ilus. Kuid lahtise aknaga ses kohas ei maga, müra üpris suur.Mobiiliga roolis?


Laat taas kesklinnas.


Vaated Toomemäelt aga üksjagu varjatud, puid palju. Võiks linna rohkem näha?

Aga jaama juures olev park mulle meeldib. Kui aega, tulen peatus varem bussist maha.


Teiselt perroonilt seekord ka värav lahti, aga ülekäiku pole ikka tehtud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar