Blogiarhiiv

laupäev, 1. jaanuar 2022

Hiiumaa 4. Väike tripp rattaga ja tagasitee. Aug 2019.

 

Pühapäev, 18. august 2019

Hiiumaa 4. Väike tripp rattaga ja tagasiteele.Hostelis hommikusööki polnud, aga ehk pole ka mõtet, sest siinsamas keskuses saab seda väga soodsalt. Ja kuigi ma pole vana hea klassikalise kaerahelbepudru sõber, siis proovisin ikkagi. Polnudki väga viga! Kuigi eelistaksin ikkagi neljaviljaputru rohkem. Aga puder, kaks võileiba ja jook, kokku 3.30.
Isegi Volga oli liikvel!Nüüd siis sõit Käinasse, et ööbida spaas. Mis siis ära jäi, kuna hooaega lõpetatakse. Ja kuigi kallis tuba kinni pandud, siis mingit teavet selle kohta ei tulnudki. Jäi ka süvauurimine katki, kas siis oleks keegi ikkagi peale lõunat sisse lasknud? Kahju natuke, tahtsin küll ära näha, millega tegu.


Tore, et bussis võimalik ka sõiduplaani printi saada.

Osa busse Kärdlast Käinasse sõidavad läbi Heltermaa, nii saab ka need praamidega ühildada.Vahel tullakse bussi lausa õpilasgruppidega, täiskasvanud mõnikord eraldi transpordiga sõites.Palmimaja?
Laenutasingi hotellist ratta ja tegin ühe lühikese tripi, Orjakuni ja tagasi ehk 15 km. Pole ammu sõitnud ja nii oligi hea, et pikemat ei võtnud ette! Sadulamaitse sain igatahes kätte!


Päris huvitavad maitsed olid ka siin, kuigi ka hinnad veidi huvitavad.
Viimane aeg seda õlut osta, sest tootja vist pankrotis.

Üpris soodne majutus ja tundub hea.

On vanu ja uusi majavariante.Linnuvaatlustornist aga üpris hea vaade Käina lahele.


Orjaku sadam aga tasapisi aina areneb.


Kõik külastajad aga toitlustuse eest ei maksa!
Ilusad aga toored veel.Ehk isegi näkkas?


Sügis aga ongi kätte jõudmas.

NATO hävitaja saatis mind rattasõidul.
Kuid siinkohal mitmel põhjusel jäi ära plaan laupäeval minna Kassarisse kala- ja õllefestivalile. Esiteks, see majutuse lugu, mis tuju langetas. Teiseks, bussiliiklust laupäeval ei ole ja õhtul praamile jõuda soovides tuleb kasutada Käinasse tagasi jõudmiseks ratast või kaubelda/hääletada. Kuigi teoreetiliselt jõudnuks kenasti Tallinna bussile. Kolmandaks, fotoka mälukaart hakkas täis saama ning millegipärast vana varukaart näitas errorit ja tööle seda ei saanud. Neljandaks, puhkamisest natuke väsinud.....
Nali naljaks, aga üldiselt olen selle reisiga ülimalt rahul. Ka need mõned tõrvatilgad ei suutnud meemaitset ära rikkuda!

Kui aga võtaks kätte ja 4-päevase töönädala puhul valiks sügisel ühe puhkuse nädalavahetusel? Vaatame....


Muide, hooaja lõppedes mõni majutus lausa 15 per kärss!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar