ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 5. veebruar 2012

EUROMÜNDID - KOGU TÄIENEB!

 Kunagi hoidsin alles vene münte ja nüüd, peale eurode tulekut, on mind selline keskmist sorti hasart haaranud. Kui õnnestub, siis hea meelega hoian alles ka mälestusmünte jms. Näiteks selline:
Turukioskis nägin ka mingeid Paide jt mälestusmünte. Kuid hind krõbe, nii et ei hakka mõtlemagi.

Õnneks on tuttavaid, kes ka mingeid münte andnud (hea on tunda, et keegi viitsib natuke põnevamaid leide kõrvale panna sinu jaoks!), ega neid osta eriti ei jaksagi ja see...pole ka nagu päris see. Parema meelega vahetaks, nii nagu huvitavam.
Aastate kaupa on muidugi põnevamgi koguda ja kui veel saksa müntide rahapaja märgistust jälgida - ooo, põnevust jätkub kauaks!

Aga kapist leidsin ka mõned kunagi tallele pandud margid. Raudteest muidugi, sest varasemast ajast muud margid sai kõik ära kingitud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar