ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 15. veebruar 2012

KAS OLI HEA AASTA?


Mõni ütlemine (olgu või kontekstist välja rebituna) paneb väga mõtlema! Kas oli hea aasta? Kartulikasvatuses? Maainimesele? Teedehoolduses? Päästevõimekuses?

Kellelegi kindlasti.

http://www.e24.ee/739732/pangad-sihivad-kasumirekordeid/

«Tegu oli esimese rahuliku aastaga pärast kriisi,» kommenteeris eile avaldatud tulemusi Swedbank Eesti peadirektor Priit Perens. «Majandusaktiivsus kasvas ning aasta oli hea nii pangandusele kui kogu Eesti majandusele.»

Kelle jaoks või kelle arvel? Swedpanga jaoks siis küll. Aga panga klientidele? Kas pean olema õnnelik kliendistaatuse üle tänu sellele, et mulle pakutakse mingit sodi mingite punktide eest? Või oli hea aasta nende piirkondade elanikele, kus olete likvideerinud pangaautomaadid või inimesed peavad pangabussi järjekorras olema ka kärekülma pakasega või vihmasajus? Või on hea suured intressid laenudel? Või on hea, et pangad maksude pealt asukohariigis kokku hoiavad? Või on he meel tõdeda, et pangatöötajate palgad kasvasid tublisti? Või on kõige olulisem vaid kasumi kasv ja omanike rahulolu?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar