ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 15. veebruar 2012

PÄEVAD PIKENEVAD


Eile taas sõit Tartusse ja sõit tavapärasest erinev just huvitavate kohtumiste poolest. Kiltsi-Rakke vahel on üks Äntu järvedest ja pilku kõrvale heites nägi paarimees merikotkast. See ta tõenäoliselt oli, kuigi samas kandis ma pole varem juhtunud nägema.
Rakke-Vägeva vahel aga taas kari metsanotsusid, vanas tuttavas kohas. Kahju, et pilti teha ei jõua, siiski oli nägemine elamus omaette!
Kaarepere-Tabivere jaamavahel oli ka teel oleva korjuse juures ilves, kes minema lippas. Mida ta seal tegi, ei tea. Ehk toitus, kuid...hommikul tagasisõidul tekkis tunne, et tegemist võis olla hukkunud ilvesega. Täpsemaks teadmiseks oli kiirus liiga suur, kuid võimalik, et tegemist sellega oli, pooleldi lume alla mattununa oli raske veenduda, kas just ilvese kõrvad paistsid... Üldjuhul teatame korjustest ja kokkupõrgetest Keskkonnainspektsiooni. Teatasin ka, ehk keegi läheb vaatama ja saangi teada, kellega tegu.

Kärknas me veel ei peatunud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar