ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 4. veebruar 2012

KUI PALJU SELLISEID MEIE TEEDEL?Liiklusteemaliste artiklite puhul on artiklite pläralad täis targemast targemaid, kes vaid ise oskavad sõita, teised maanteedel on vaid jobud jne. Tihti need targemast targemad ei saa aru, mis on nähtavus, pikivahe, ilmale vastav sõidukiirus ja keelekasutus tõenäoliselt neil sama, mis artikli videos...

http://www.postimees.ee/728018/ahelavariis-helsingi-lahistel-osales-ule-saja-auto/

Tõestuseks, et sellised targemast targemad eriti säravad helkurid pole, on näha ka siin, üksteise järel tulles polnud pikivahe piisav ega ilmaoludele vastav. Palju meie teedel selliseid targemast targemaid??

pane pea tööle
04.02.2012 12:25
Ongi väga möistlikud juhid, aga kui ette mitte midagi ei näe, siis kiirteel niimoodi juhtubki.....ära syydista juhti...kyll on hea, et selles öelas Eestimaal enam ei ela!!!
teata ebasobivast kommentaarist -10 -1  +1 +7
Mõni targemast targem on küll siitmail jalga lasknud, sellevõrra liiklus tiba ohutum meil. Sest selliselt töötava peaga peaks load ära olema võetud...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar