ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 13. veebruar 2012

PUHKUSETA EESTI RAHVA TEENISTUSES


Ei viitsi nüüd seadustes kaevama hakata, aga kas ikka on lubatud ilma puhkuseta töötada? Kas Riigikogu liikmetele ka öötundide eest makstakse? Millal nad koju saavad või on....kodutud?

http://www.ohtuleht.ee/464174

Kadri Simson väidab, et ei mäleta, kuidas ta hääletas 2007. aastal, kui riigikogu oma liikmete puhkused kaotas. Puhkuste kaotamise arvatav tegelik põhjus oli, et puhkuse ajal pole võimalik kasutada saadiku kuluhüvitist autoliisinguks.

Nii nunnu! Õnneks tööinimestel lihtsam, pole karta, et puhkuse ajal autoliisingut või pangalaenu maksta ei saa. Noh, selle sandikopika eest, mis palga nime all arvele tuleb. Ja kuluhüvitis, mis see küll on? Minu palgalehel sellist asja pole!!!

Siiski tasuks mõelda, kas poleks võimalik, et saadiku puhkuse ajal maksaks autoliisingu otse maksumaksja. Ei saa ju ometi inimesi tööga ära tappa lasta...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar