ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 29. veebruar 2012

TÜRIL SUSISEBTüril siiski midagi toimumas. Ligikaudu 4 miljoni krooni eest võib valmida muuseumi ja kogu kontseptsiooni projekt. Et mina kolmerööpmelisse tulevikku ei usu, oleks see muidugi liiga suur kulu seisvasse muuseumi. Raudtee peab toimima, olgu siis vanal Tootsi tammil, Tamsalus, Tabiveres, Naissaarel või kus iganes. ja vedama reisijaid, mitte ainult turiste, vaid võimalusel ka kohalikele elanikele, olla osa nende elus ja toimetamistes.

Koluni sõit ei anna mitte midagi. Vaadatagi pole suurt midagi, kui ehk veekogusid, mis teele jäävad.

Minul muidugi kahju kui midagi tehakse tegemise pärast. Külastajate peale ei mõtle keegi, pigem on Türil rõhk vaid eksponaatide säilitamistingimustel. Surnud värk. Kuigi kitas raudtee võiks olla oluline osa mingi koha elus ja oluline tähis turistidele.

http://www.tyri.ee/index.php?article_id=6772&page=601&action=article&

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar