ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 8. veebruar 2012

KAS VÕIDAB MÕISTUS VÕI...?


Kas lammutatakse või ei? Kas on amortiseerinud? Kas tuleviku raudteejaam tuleb samasse? Kas bensiinijaam ehitatakse linnast välja, sinna kuhu kunagi planeeriti? Kas jaamahoonele leitakse otstarve?

Ilus hoone on ju!

http://blog.maaleht.ee/parnumaa/?p=38546

2 kommentaari:

  1. Mis raudteetrassi nad tahavad pärnu jaamahoone asemele ehitada? Rae kohvik on väga mönus maja ja kahju kui see tehakse maatasa! Omal ajal sai seal isegi head praadi söödud mis löppes seoses linna teeremondiga!!! Olen täiesti vastu selle hoone lammutamisele, huvitav miks sinna ei saa tanklat sisse ehitada-köike saab ju ehitada tavaliselt?

    VastaKustuta
  2. Asi polegi niivõrd raudtees kui tanklas. Kahjuk tänapäevased ärimehed ei oska asju näha muidu kui paberi pealt ja tahaksid kõike alustada puhtalt platsilt. See on täiesti tüüpiline haige vaatenurk, aga ega nad ise seda ei mõista. Muidugi võiks sama hoonet kasutada milleks tahes!

    VastaKustuta