ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 7. veebruar 2012

VÄIKSED JA SUURED PÄTID

Olen vaenulik ülbete tegelaste suhtes ja vaenulik nõrga korra suhtes. Ei karda ma politseiriiki. Kunagi Jüri Pärg laulis laulu "Euroopa kauneim daam". See tuleb meelde, kui meedia loobib ette iga nurga alt pildistatud Galojani. Tema osalusega "Õhtusöök Viiele" peaks muidugi olema pidevas korduses, et näidata, milliseid säravaid helkureid meie hulgas leidub...
http://www.postimees.ee/731060/vanglast-hoidumine-galojani-vangistust-ei-pikenda/

Usaldan üldiselt kohtuid ja uurimisi. Kui ikka pole "õigeks mõistetud", oled süüdi. Ja peaksid karistuse kandma. Ning kõrvalehoidmine peaks karistust pikendama.

Vaadates aga pilte Breivik`ist, tundub, et tegu on väärastunud psühhopaadiga, kelle naeratus ajab marru. Ja paneb lootma, et kohati võiks taastuda keskaegsed hukkamismeetodid.

http://www.postimees.ee/730378/norra-massimorvari-esinemine-kohtus-sokeeris/

Et see, mida ta väärib, jõuaks ikka täielikult mõistuseni, peaks sellise vääraka hukkamine olema väga aeglane ja piinarikas. Näiteks rattal neljaks rebimine. Vähemaga ei tohiks leppida. Ükski inimelusid ja inimest austav riik ja inimene. Sest Breivik pole inimene...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar