ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 1. veebruar 2012

VETERANOVKA PEATUS

Nii nimetati vahel Roobuka peatust. Päris alguses oli nimeks - 27. kilomeeter. See selline Venemaa komme, kus paljude peatuste või jaamade nime asemel hoopis kilomeeter. Nüüd siis lõpuks saab vanast platvormist minevik, kuid väga oluline on selle peatuse juurdepääs. Nimelt, siiani sai talvel sinna vaid läbi lume rühkida, teid ametlikke polegi. Loodetavasti Kohila ja Saku vald väga usinasti tegelevad selle küsimusega. Et aga enamus peatuse kasutajaid liigub rongilt minnes Kohila poole, tasuks väga põhjalikult uurida asukoha muutmist. Usun, et meetrit kolsada kaugemale nihutamine oleks mõttekas, nii ehk saab ka juurdepääsuteed teha odavamalt. Sest tee on siis ka tunduvalt lähemal ja see tähendab kokkuhoidu mitte ainult ehitamisel vaid ka hilisemal hooldusel.

Ei jää muud üle, kui tuleb hakata valdasid tagant kiirustama.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar