ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 20. veebruar 2012

KULDKALA SAKUMMIKS...

Viljandis toimunud kalapüügivõistlustele sai sõita ka diiselrongiga ja eriti soodsalt, vaid 1 euro eest. Kuldaväärt ettevõtmine ja kuigi kahtlesin, kas kalamehed võimalust kasutavad, siis tegelikult oli rongis neid mitmed kümned. Seega, ka edaspidi peaks samas vaimus jätkama, ainult, et veelgi rohkem infot levitades.
http://www.sakala.ajaleht.ee/744372/kuldkala-meelitas-jarvele-ligi-8000-inimest/

Siiski tuleb tulevikus asjad rohkem läbi mõelda. Sest kui järvel külmavõitu, siis ehk sobilik piisake viina. Et seda aga soojas rongis hulganisti juba hommikul tarbiti... Kas ei teki tagurpidi efekt: rongis lärmavad ja teenindajaid mittekuulavad lällakil kalamehed pole just meeldiv seltskond teistele reisijatele! Nii võivad tulevikus mingite ürituste puhul tavareisijad rongile mitte tulla!? Selliste erirongide puhul pea alati probleemie, turvamehi korda hoidmas pole, politsei kaugel ja nii pole ka trahvihirmu või kartust, et rongist maha tõstetakse!

2 kommentaari:

  1. Kohtasin Viljandi bussijaamas öhtul isegi neid kuldkala püüüdjaid-karksi-Nuiast ja nad olid suht rahule jäänud päevaga!!

    VastaKustuta
  2. Eks kindlasti. Kui ilm mõnus ja feeling vägev...

    VastaKustuta