ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 24. juuni 2011

TORI

Selline originaalne ehitis vajaks kiiret ehitust, et tagada säilimine ja ehk võimalik seda ka ootekojana kasutada või ka mingil muul otstarbel. Varemalt oli see minu meelest isegi kivikatusega.

 Sellise kribu platsiga ei ole aga midagi peale hakata. Vahel ainuüksi autosid palju, rääkimata vajadusest liini- ja tellimusbusside ümberpööramiseks. Arvestades matkapiirkonna suurt potentsiaali, peaks olema ka korralik katusealune laudade-pinkidega. Loodetavasti avastavad selle peatuse ka vallaametnikud ning asuvad aktiivselt asjaga tegelema.
 Sama lugu siis ka Soomaa bussiliiniga. Vajalik ja pole põhjust viivitamiseks. Muidugi taas rahaküsimus ja ega Kreekalt ikka selle jaoks toetust ei saa. Nii et tuleb meil endil see raha leida! Koos Euroopa Liiduga.
Sellistki pilti võib ka Toris näha. Kas lasipuu peatusesse on juba projekteeritud?

2 kommentaari:

  1. Oli kivikatusega tõesti! Mingi hetk kooriti paljaks. Muidu viga nagu polnudki, kui üksikud augud katuses. Ideaalne ootekoda minu silmis ka.

    VastaKustuta
  2. Tänud Jorven!
    Jah, pane või muinsuskaitse alla!

    VastaKustuta