ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 24. juuni 2011

KILTSI


Loodetavasti alustatakse peagi ka parkla ja bussipeatuse projekteerimist. Üldse, arvestades ühistranspordi vajadusi ja Ühispeatuste suurt mahtu, peaks ehk ka nende jaoks leitama rahasid Euroopa Liidu fondidest.

Kindlasti on Kiltsi sobilik koht ka külaturu ehitamiseks.

2 kommentaari:

  1. Tabivere platvormi ehitavad lätlased(Läti ettevõte)

    VastaKustuta
  2. Tänud Tiberi!
    Ei oskagi suhtuda erinevatesse ettevõtetesse! Aga tundus, et Tabiveresse ikkagi tehakse maanteest liiga kaugele. Parem oleks printsiip "kõrts keset küla" ja seega tuua mõnevõrragi ülesõidule lähemale, et tuua ka Voldi bussipeatus platvormile "vastu"! On ju too kant nii põnev matkajale ja ka igasugu turismiobjekte sigineb juurde. Nende puhul võib tulevikus tekkida küll tellimus- või teenusbusside vajadus.
    On ju Eestimaal ehk sadu selliseid kohti, kuhu bussiga halb ligi pääseda ja sajad bussijuhid ei jõua ära kiruda kellegi saamatust või ükskõiksust.

    VastaKustuta