ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 24. juuni 2011

EIDAPERE

Ehk veidi vaid kaugel ülesõidust. Siiski saaks tuua bussipeatuse platvormi juurde n.ö. ringteena, soovitavalt võimalikult lähedale. Seega ka hea võimalus ühise ootekoja ehituseks umbes poolele teele platvormi ja kivikuhja vahele. Ülesõiduni olev ala on piisavalt suur, et tagada parkla autodele ja teenusbussidele, võimalus ka küla (kiige)platsi tekkimiseks. Siiani valminud kergliiklustee ja kujunduselementidena kivikuhjatised väga omapärased!
Ehk sobib isegi puude istutamine, et tekitada mõnusaid varjulisi istekohti ja/või miks mitte ka hekilahendused.
Seni tuleb esimesel reisijal/külalisel janukustutust püstijalu teha. Loodame, et mitte kaua!

Sellise Ühispeatuse planeerimine võiks soovitavalt toimuda ühistööna, et kohapeal vaielda ja oma arvamusi välja öelda. Selle tulemus oleks parim ja väldika hilisemaid võimalikke ümberehitamisi.

Näiteks, kuna bussipeatus ei ulatu päris platvormini, võiks ehk bussi- ja rongipeatuse vahel olla müügikohtade katusealune koos rongile tuleku rajaga.

Fotod: mina.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar