ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 14. juuni 2011

TERVISLIK MAAPIIM JA MESI 2

Vaatasin vanu pilte, või õigemini, mis vanu, erinevatest aegadest. Ja see pilt tuletas meelde, mis tähendab hea maapiim. Mul vedanud. Vahel saame  väga head piima kui naabrimees sõidab "Õnne 13" sarjast tuntud Esko tallu ja toob meilegi püti-kaks. Tolles talus tuleb piimast vaata et puudus kätte! Nii ei saaks lootagi, et kui Kasemetsas oleks Ühispeatus, saaks sealtki nii head piima.

Kui aga meepütile mõelda, siis tuleb meelde kohe ka Kõlleste shokolaad. Teada ju, et õietolm väga kasulik, aga mõnelegi mureks olnud, kuidas seda tarbida. Selle koha pealt on Kõlleste shokolaad eriti sobiv. Ainuke mure, et liiga maitsev. Soovituslik kogus ju tükike päevas. Esimesel korral sain alles ei tea mitmenda-setmenda tüki järel pidama...


Ometi on aga teeäärsetes müügikohtades vaikus...

 
Ometi on lootust! Kui asju tehakse kiiresti. Ja tahetakse teha. Suvel Paluperas saime kohalikega vaevalt asjad räägitud kui kohal oli ametimees, kes asus Ühispeatust välja mõõtma...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar