ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 17. juuni 2011

HEADE MÕTETE LINNA VANA VAKSAL 3

Lugedes Vambola Paavo artiklit ja pläralat, jääb mulje, et plärajad ei saa asjadest aru. Süvenemise asemel algab hädaldamine bussijaamast "ilmajäämise" pärast. Samuti kardetakse, et enam ei "pääsegi" kesklinna. Ja palju rohkem tuleb ümber istuda. Kulla inimesed, te süvenege teemasse ja lugege minu pärast või kümme korda! Asjalood aga hoopis teistsugused.

Bussijaama üleviimine EI TÄHENDA, et kesklinnast ei saa enam bussi peale!!! Kui bussijaam asub vaksalis, siis bussid võivad alustada ja lopetada ükstapuha kus. Alustagu Annelinnast, tehku linnas peatus iga reisija meele järgi kui muidu ei saa. Ehk alustavad vaksalist. Ja jälle peatugu kus vaja. Lihtsalt selle nn "bussijaama" asemel on bussi PEATUSKOHT!!! See tähendab, et seal peatuvad bussid!

Vabandage iroonia pärast. Lihtsalt plärala tekitas seda.
Tegelikult saaks selle variandi järgi muuta oluliselt paremaks nii linna- kui kagliinide liikluse ja reisijate mugavus oleks hoopis tuntavam. Ainuke, milles hr Paavo ehk eksib, on bussijaama asukoht. Mitte vaksali taga, vaid kaubateede asemel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar