Blogiarhiiv

Esmaspäev, 25. oktoober 2021

Päevast päeva. Pildid. nov 2013.

 

Wednesday, November 13, 2013

Päevast päeva...

Väsinud. Aga magada jõuab. Mulle meeldivad Holmes ja Watson, Castle ja Beckett, Wolfe ja Goodwin, jpt teised. Krimkad, kus on head süzheed, pole üle pakutud, sümpaatsed näitlejad,  head võtted. Meeldib ka "Surm Paradiisis". Et kava just näitas seda Foxi pealt, siis hoolimata unisusest loomulikult vaatasin. Ja pole tähtis, et seeriat juba näinud. Lihtsalt nautisin. Täielikku head kompotti eelnevast. Kohe hea hakkas!

Midagi head tahaks. Muidugi pole hea see, mis pildil, sest seal istuks vaid hädakorral ja kui õllest rääkida, siis ma eelistan ikkagi õlut. Kuigi harva. Kas natuke põõnata? Aga äkki võtaks hoopis kätte ja läheks sinna, kus eile hommikul nii imeilus oli?

Äkki oleks väsimusest ja laiskusest üle ning vaataks sinna ja kas leiab headust ja ilu?

Käisingi.


Uus maja.Mitte mu lemmik, aga uus ja puhas.

Vana ja uus kõrvuti. Jaam oli lapsepõlvest mu lemmik, raha aga on teinud sellest jubeduse. Kas üksi märkan seda? Rongid mu lemmikud, uued päris talutavad väikesteks sõitudeks, miks aga nii paljudel tahetakse sõiduvõimalus ära võtta?


Annetaks? Või siis õigemini aitaks, muusika eest? Headus on hea!

Ostaks? Ülikõrged hinnad, kuid katust pesta ei märka ükski R-Kioski kõrge tegelane? Või rahal on ükskõik?Muuseumi!

Väike kodumaine maius...
Soovide kaev. Põhjatu? Ei usu, aga loodan, et soov täitub...


Näe, porgand!


Meenutab kedagi pealinnast...


Hea tuttavaid kohata!Külastage Nukumuuseumi ja miks mitte ka kommipoodi ja kohvikut!

Turiste ka hilissügisel.


Mnjah. Esiteks - jõulukingid meie tegijatelt!?!? Kuigi vanalinn ehk kallivõitu, siis eks head inimesed ole ka kallid. Seega tasub otsida mingituseks midagi, mille teinud omad inimesed.
Teiseks, hea kampsun ei teeks paha! Eks vaatame...Ilu küllaga, vanalinn ikka väga ilus. Hinnad siiski vist ka. Tore muidugi kui vähemalt turistid seda naudivad. Päris lõunat ma siin siiski lubada ei saaks. Kuigi kõht veidi tühjaks läinud. Aga küll leiab midagi....Tagasiteel jäi ikka kripeldama erisugune info ja muidugi ka positiivse otsimine. Nõmmele oli tore sõita, vagunisaatjad toredad ja suhtlemine tore. Tõsi küll, muudatusi nende asjade koha pealt muidugi ei ole, millest ma ammu kirjuatnud. aga siiski tuli midagi veel meelde. Elroni poolt asjalik, et sõiduplaanikavandid kokkuvõtlikud. Et näiteks täieliku ülevaate saamiseks seal ka Go rongid sees....

Reisijate arvu ei tulemitte kahekordistada, vaid rohkemgi. Tublid, et asi käib peaaegu nagu kellavärk. Halb aga, et kõiki reisijaid ei oodata...

Tööle eesti keele oskusiga....

Need "istepingid" endiselt räpased, aga ega selles ometi Elroni süüdistada saa. 


Nõmme linnaosavanem pani enne valimisi uue uhke infotahvli, kus lehed lipendavad ja ilumeelest pole lõhnagi. Ometi pannakse kuulutusi ka postidele.  Kas ikkagi ei ole võimalik leida jaamahoone juures ÜKS koht, kus oleks kogu info koos? Kuhu mahuvad teiste sõidusuundade sõiduplaanid?


Külastasin hoopiski Nõmme muuseumit. Lisaks eksponaatidele seal vahel ka väikseid kontserte. Kas aga infot leiab? Nett on ammu umbes, nii et enamasti leiad midagi vaid pärast üritust. Oleks ju tore küll kui äkitsi oleks Balti jaamas mingi infopunkt. Kus oleks ekraan, vajutad nupule ja saad lähiaja ürituste info. Asukoha järgi? Keeruline, aga püüdma paremini asju teha, peab.


Hea, et kõleda ilma eest saab vähemalt Sõõrikukohvikusse minna, sest perroonil ikka päris karm. Kahjuks ei jõudnud järjekorda seista, pontshikud paistsid head ja lõhnad ka...
Sõida. Sõida perega. Perepiletit aga pole. Mine tea, kas uus ühistranspordiseadus teeb asju paremaks või halvemaks?2 comments:

  1. Nõmme jaama juures olev kuulutuste stend on nüüdseks rüüstatud. Õnneks mitte väga hullusti, parandamine võtaks vast max. 10 minutit aega.

    Reply
  2. Oehjah....

    Ehk ikka rohkem kõige muu kõrval peaks pöörama tähelepanu ka kasvatamisele? Aga ega murede kõrval inimestel jäägi aega...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar