Blogiarhiiv

Kolmapäev, 3. november 2021

Jaan 2018 KADUNUD POSTITUSED - Antsla ja Külalistemaja.

 

 
 Sain ühe käkiga hakkama. Aga õnneks, ega mu jutt polegi kõige olulisem ja seda saan alati juurde vadrata. Kuid kogemata arvasin, et EESTIMAA BLOGI 2 kõik postitused on nüüd kopeeritud siia. Tuhkagi, 2017 ja pool 2018 aastast puudub ning .... kustutasin blogi.
Lugejate kommentaaridest ju ka kahju. Õnneks on fotod enamuses kõvakettal ja saan vähemalt need üles panna. Mingid mõtted ka juurde.
  
Plaanis lõunale minna Antslasse. Ja las pildid jutustavad rohkem, lisan vaid mõne olulisema nüansi, mis meenub.

 
 
Mõnusad pooltalvised vaated kutsuvad ikka pildistama, isegi kui bussis seda keeruline teha. Mõni ikka õnnestub.
 
Kalarestoran.

 
Mõnus ootekoda.


 
Vahepeatus Otepää.

 

 

 


 
Mida lähemal Käärikule, seda rohkem trennitegijaid. Kohati eelistati siiski sõiduteed, lumeta. 

 

 
Üpris hea lahendus, ootekoda, mis kaitseb ilmastikumõjude eest ja puud ümberringi. Vaja oleks sees veel laiemaid pinke ja väljas parkimiskohti. Sobitada tingimusi muidugi ka paremaks lavka ootamiseks. 
Alati muidugi pole bussitaskuidki vaja.
 
Antsla on koht,mis vajaks riigi tuge, meelitamaks siia ärimehi. Sh korraliku spa rajamiseks, soovitavalt soodsama, kui Pühajärve.


 
Ma võin armastada oma kodu, aga Eesti riik on saamatu ja kohati nagu sitahäda. Rongiliiklust siin ei paistagi, kuigi uhkeid valimislubadusi igas asjas muudkui jagatakse. Eks see ole ka kliimasoojenemise põhjuseks, suur sõnavaht kütab keskkonda.

 


 
Söögiga jäin väga rahule.


 
Bussiliiklus muidugi vilets, aga eks see ka loomulik. Riik sitt, nagu ütlesin, ÜTK nõrkja vallavalitsusel pohhui. Ometi on Tsirguliina ja Mägiste rongipeatused üpris lähedal ja 4 rongi päevas oleks juurdeveobussidega väga kõva sõna, üksiti ühendused ka Viljandi jm suundadel.


 
Just Vana-Antsla tundub tasemel (ravi)spaks väga sobiva kohana.
  
Peatus Otepääl. ja edasi juba rongile. MINGID võimalused siin-seal selleks on. 

 
 
 

 

 

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar