Blogiarhiiv

kolmapäev, 10. november 2021

2014 juuli. Kloogaranda ja Tallinna vanalinnas.

 

Kuna päises näeb vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida.
Nii palju siis sai postitusi ja proovisin tundide viisi nende linke postitada.... millegipärast aga suur osa sellestki tehtud tööst läks kaduma. Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete!

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Mõned tänavused värsked postitused nimekirja lõpus!

https://eestimaablogi.blogspot.com/2021/11/eestimaa-blogi-okt-2021-postituste.html

teisipäev, 29. juuli 2014

Tallinn - Kloogaranna.

Pole kunagi seal käinud. Mõned aastad tagasi oli kuulda, et rand viletsas seisus ja vald lubas midagi tegema hakata. Vaatame siis...

Kolm rongi päevas. Häda korral piisab, tekitab isegi väikese valikuvõimaluse.
4 vagunit, rahvast parasjagu. Ütlen kohe ära, et rannas kuni Laulasmaani välja võis olla oma paartuhat inimest.Keila. Mis kujud paistavad tornis. Pidin zuumima...


Mõned vanad hoonee. Aga mitte midagi puhkajale. Pean tunnistama, et kõht kippus tühjaks minema (oma viga muidugi, et enne minekut või teel ei söönud), poleks paha olnud ka üks kohvi enne tagasitulekut. Pole aga vist piisavalt "tulus äri", et keegi midagi ei tee.
Möödunud õhtul oli suuremat sorti simman...Üks koht rannas oli sodi täis. Usun, et see tänu valla tegelemisele ehk siis sodi ühte kohta kokku lükatud. Vesi ka peaaegu puhas, mingit sodi natuke ujus ikkag. Aga vesi soe muidugi, arvan, et +35. Liiv enam-vähem, rohi niidetud, nii et täiesti ajas asja ära. Merepõhi mõnus, ujumine nauding.


Laulasmaa paistab kätte ära...

Suured ventilaatorid tegid ka natuke tuult...Kabiine oli vähe, prügikaste üldse silma ei hakanud.See muidugi ilus, üksik hütike.


Mulle meeldis, et parkla väiksem, sest nii on osagi autosid puude varjus.Siingi võiks keskel puud kasvada.Nõmm-liivatee. Korjasin pisukese pundi, ühe tassi jaoks ehk piisab.Teises kohas isegi vähem rahvast.
******************

On artikkel, aga õiget sotti asjast ei saa. Postimehe tase.

 
 ********************************************************************

teisipäev, 29. juuli 2014

Ühel päeval vanalinnas.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar