Blogiarhiiv

laupäev, 30. oktoober 2021

Mai 2016 - vanavanemate fotoalbumid 3

 

Monday, May 16, 2016

Vanavanemate albumid 3.


Väga paljude piltide puhul ei teagi, kellega tegu. Nii mõnedki kaugemad sugulased samuti piltidel, aga nendegi puhul hea kui nimi juures. Mismoodi nad sugulased, ei mäleta. Alati kahetsed kunagi hiljem, et "oleks pidanud kirja panema.....".
Eks see kõik ole läbilõige mingist ajaloost. Ei pretendeerigi põhjalikkusele, vaid emotsioonile. Sest järeldusi võib ju teha, aga kas need alati õiged? Näe, koduõues tihti pidulised, kas siis peaks arvama, et pidevalt joodi? Kindlasti joodi ka, aga tollal olid kokkusaamised eriline osa elust, tuttavatega kohtumised ja rõõmsad jällenägemised. Küllap ikka oli pidude juures hoopis rohkem lootust, et keegi tollal ka pildistas. Polnud ju 50-ndate lõpus kõigil fotoaparaate, mobiilidest me aga üldse ei räägi. Pildistamine oli sündmus omaette. ja tore ju pildi juures meenutada, kes pildil jne.
Isiklikud pildid? Mingil määral kindlasti. Samas, enamasti tegemist inimestega, keda meiega enam ei ole. Ja kui on, siis küllap neil endilgi vaadates pigem nostalgiatunne peal. Pole siin ju midagi halba ega muud sellesarnast, et peaks midagi häbenema. Palju toredaid inimesi!

4 comments:

  1. Mõnusad vanaaegsed pildid, huvitav vaadata! Teid tundsin ka kuskil pildil ära, sõbralik käsi õla peal ☺

    Reply
  2. Hea, et on alles niivõrd palju pilte ja ema oli sul ilus inimene.

    Reply

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar