ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 27. detsember 2011

RONGIGA KÜLLA EESTIMAALE 16 - TÜRI MUUSEUM

Raudteeremont tähendas seda, et saab praegu ka päeval Türil oldud. Kasutasin selle ära ja läksin ükspäev Ringhäälingumuuseumi, samas majas siis ka Türi muuseum. Ma pole väga tehnikahuviline, kuid ekspositsioon mulle meeldis. Soovitan kindlasti võimalusel minna!


Felix Moor. Muide, sellised kujud tekitavad ikka tunde, et sa pole üksi.Huvi pärast ka kaks dokumenti. Kahe okupandi omad.


Ka väikseid lapsi tuuakse muuseumi, neil vist olid küll mingid võtted.

 Mina muidugi oma edevuses proovisin ka diktorikoha ära, ha-haa...

Teise korrapeal Türi muuseum. Eksponaate küll väga vähe. Seeski toimuvad seal ka ajutised näitused, seekord olid väljas erakogujate pastakad ja taskukalendrid. Iseenesest ju päris põnev! Omal ajal sai samasuguseid korjatud, osa kalendreid uue vabariigi alguses olid naljakalt algelised. Aga paljaste naistega ilmus neid palju, kindel kaup ju!
Siiani paljud alles. Tegelikult oleks hea kui kuskil oleks muuseum, kuhu need saaks anda. Ka Norma märgid. Poleks üldse paha, kui selline koht oleks, kus neid saaks pidevalt väljas hoida.
Vabriku küla.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar