ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 7. detsember 2011

ALUSTAME UUE SANATOORIUMI EHITAMIST...


...kõigepealt muudame rannajoont...

Tuttav? Tegelikult muidugi tegemist hea uudisega!
http://www.limon.ee/661072/rossijane-rasslabljajutsja-v-jestonskih-spa/

See näitabki ära, et on vajalik RB 3. etapi asemel paigutada raha hoopiski raudtee pikendamiseks Rohukülani ja kiirlaevanduse arendamiseks edasi saartele. Sest turism peaks olema meie tulevik!

Samuti Valga-Koidula reisiliikluse avamine, nii kohalike rongidega kui ka rahvusvahelistega. Et ida poolt turistid (turisti tasuta kiirviisaga - palun mitte segi ajada elamisloaga!) saaksid otserongidega ja ümberistumisega mugavatele väikebussidele või rongidele Haapsallu, saartele, Pärnusse, Elvasse, Võrru, Värskasse, Otepääle...
Ning sama loomulikult ka lääne turistide jaoks. See oleks asi, mis tunduvalt aitaks ääremaade elu paranemisele kaasa!

http://uudised.err.ee/index.php?06240216

Lätlased tunduvad natuke arukamad olevat. Töögruppide eelselt võiks tagada rongiliikluse Tartu kaudu. Kui me ei suuda isegi paari rongi Riiani või kaugemale käiku panna, siis uue raudtee haldamisega pole lootustki. Eriti kui keegi nõukogus töötegemise asemel äriga tegeleb või pole rongidest undki näinud...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar