ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 26. detsember 2011

PRESIDENDIL ÕIGUS

Kirutakse meie presidenti vasakult ja paremalt. Aga mis siis kui tal õigus?

http://www.ohtuleht.ee/457581

Vaevalt, et kiirus "vastas teeoludele". Kas aitaks bemmide keelustamine? Vaevalt. Küsimus mitte automargis vaid mõtlemislaadis...

http://www.ohtuleht.ee/457613

Jube küll!

Uudised muidugi tüüpiliselt mittemidagiütlevad ja isegi kui mõni kõva kraadiga mees ütleb, et tänavavalgustus hajutab juhtide ja jalakäijate valvsust, siis keegi teda ei kuula. ja kui juhuslikult kergliiklustee tehtud (au ja kiitus, et tehti), siis kas alati seal libedusetõrje tehtud? Või sunnitakse jalakäijad maanteele ning ka minusugused ratturid, küll naelkummidega? Olen üritanud oma rattaga, millel naelkummid, rattateel sõita, aga kui külmunud lõrtsikänkrad hirmu nahka ajavad, siis kobin ikka sõiduteele. Kus lumevallid ja rööpad ka hullud, kuid milline on mu valik?

Kulla ajakirjanik, kirjuta täpsemalt, mis ja kuidas toimus! Või saad oma palgakese ridade eest kätte? Südametunnistus ei piina ja töökultuurist pole sa kuulnud?
http://www.ohtuleht.ee/457610

 Suured asjad jäävad tihtipeale rahapuudumise või kokkuhoidliku ehituse taha. Kuidas aga saab tuul jagu liiklusmärgist? Lohakus? LÜL?


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar