ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 4. detsember 2011

K-kohuke hoolib...

http://pr.pohjarannik.ee/?p=2823

No tõepoolest viimasel ajal raskekahurvägi on hakanud tuld andma! Muidugi, tõeterasid paljude arvamuses on, ainult paistab välja sõnade lahusus tegudest!?.

Probleeme jätkub, aga millegipärast me valitsuskoalitsioonilt neist suurt ei kuule. Tõepoolest, koerad klähvivad, karavan liigub edasi. Aga kas tegelikult ikka liigub? Või lihtsalt laguneb?

Viimati vist Võrumaa Teataja küsitlus saadikutele (mis muide minu arvates päris õnnestunud asi - näeb ju, kuidas keegi vastab) näitas küll, et ühe erakonna poliitikud keerutavad rohkem kui teised ja osadele küsimustele jätavad üldse vastamata!?


Muidu, ega pole ka kuulnud, et Tallinna võim aktiivselt bussijaama üle tooks või nõuaks oma linna elanikele ootekoda Ülemiste rongipeatuses, rääkimata panustamisest...  

Hoolimatus on see, mis lagundab...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar