ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 4. detsember 2011

KOIDULA JÕULURONG

Talv käes ja rong sõidab Koidulasse. Jõulurong. Kahjuks polnud võimalust head pilti teha, tähtsam, et tolle kandi lastel rõõmu oleks! Head teed! 

Muidugi pole jõulurong nii sünge ja tume kui pildilt näha. Seda enam võib tunda rõõmu laste rõõmust, mida telekast Taevaskojast näidati ja ka tuttava suust kuulsin.

Ja hea näha kui lapsi palju rongidega sõitmas.

Jõulurongist oli aga ka väike klipp. Väga väike muidugi - häbi TV3!
Ja seal minu jaoks oli kõige krbnaljakam muidugi väike keeleline arsakas - jõuluvana toonud uue ootepaviljoni! Õnneks hr Simmermann muidugi oli täpsem - tegemist ikka uue ooteplatvormiga, mille üle kohalikel ja ka külalistel kindlasti hea meel. Kurb vaid, et ajakirjanik kasutab väljendit, mille puhul mureks just nimelt, et seda pea kuskil ei ole! Ootepaviljoni!
Kuigi Taevaskojas nagu ka Peedul õnnestus vist vana paviljon säilitada. Nüüd vaid vaja see platvormile lähemale nihutada!?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar