ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 12. detsember 2011

MAKSUD KÕRGEMAKS!

Kui riik Eesti Energiast tublisti dividende välja võtab ja samas neile kuuluva Iru jaama väljamüügihindu tõstab, siis tagajärjeks on inimeste kaudne maksukoormuse suurenemine kommunaalkulude läbi?
http://www.dzd.ee/665846/v-roste-tarifov-na-vodu-i-teplo-vinovato-pravitelstvo/

Kui aga jutuks astmeline tulumaks...

http://www.parnupostimees.ee/663242/valdo-randpere-astmelise-tulumaksu-tont/

Töötuskindlustusmakse alandamine 2006. aastal ja järsk tõstmine 2009. aastal on hea näide ja hoiatus selle eest, et maksudega tõepoolest ei tohi mängida.

... siis palju meie heaolule on mõjunud Reformierakonna tulumaksuga mängimine? Astmelist tulumaks ma ei poolda. Kuid ÜHTSE protsendi võiks me oma palgast küll maksta (26%, no Teie rõõmuks teeme 25%), et tagada ka turvatunnet. Riigis, kus vangide ülalpidamiseks kulub suurem summa kui paljude sissetulek ongi! Sest senini majanduskasvust suureneb omanike kasum jõudsamalt kui töötajate palk! See aga ei ole sugugi asi, mis parandkas majandustulemusi.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar