ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 8. detsember 2011

KÜLL ON KENA KELGUGA...

Küll on tore, et talv on juba jala ukse vahele pannud. Tallinna linn vist on uhkesti oma tehnikat näidanud, mõnes kohas saabub talv ikka ootamatult! Korra sai juba Baltiiskii vakzaalis märkus tehtud ja uhkesti külvati killustikku. Vist on tekkinud arvamus, et sellest jätkub kevadeni. Kuigi nüüd sealsed platvormid kuuluvad ei tea kellele ja hoolitseb ei tea kes, siis töökultuur on meil ikka täiesti kadunud. Mõneski jaamas jõutakse platvorme hooldama lõunaks ja seegi hästi. Kõnniteed peaks minu teada olema "kõndimisvõimekusega" kella 7-ks. Kohati tule aga kasvõi kl 9 või 19, tehtud ei ole midagi. Miks arvatakse, et töötegemist võib näidelda? Mingu siis mõnda isetegevuslikku näiteringi!?

No küll täna uisutati! Sest kelke pole! Ja äpumad muidugi kukkusid, lõbu ja kilkeid oli palju... Või oli see kirumine?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar