ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

reede, 22. juuli 2011

ÜHISPEATUSED 17 - SÖÖK-JOOK
http://pr.pohjarannik.ee/?p=1545

Absoluutselt loomulik seisukoht Vambola Paavolt.

Üks võimalus selleks olekski nii ühispeatused kui teedeäärsed müügikohad üldse. Üllatav, et kohalikud omavalitsused üllatavalt leigelt suhtuvad sellistesse asjadesse?

Miks mitte regionaalarengu raames võtta kätte, leida kohad ja teha läbimõeldud planeering - rakendada parklat müügikohtadena, kioskite paigaldamiseks ning pakkuda võimalust just kohaliku toidu pakkumiseks koos esinemisvõimalustega? Miks ei võiks külaplatse võimalusel kasutada ka teenuste osutamiseks turistidele?
Võilillekohvi, taimeteesid, kiluvõileibu, suitsukala ja -liha, naturaalset mahlajooki, värskelt hapendatud kurki...

Muidugi ei tohiks peale minna mentaliteediga "reedeks miljonäriks" ning hinnapoliitika on otsustav! Hea näide röögatust ahnusest on Balti jaam. Coffee-In tohutult kallis. Ja Kaubajaamas sees müüakse hapendatud kurki 4 eurot/kg, tõenäoliselt sama omaniku õueletil 6 eurot!? Ennekuulmatu ülbus kui mujal hinnaks 2.50 - 3.50.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar