ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 26. juuli 2011

LAGEDI - ÜLEMISTE

Lagedil ehitatakse üks platvorm ning pääs sellelt läbi tunneli ja ka ülekäikude kaudu. Tänuväärt asi. Kuhu aga edasi? Kas peatust kasutavad vaid kohalikud? Tegelikult asub Lagedi ja Ülemiste vahel suur hulk tööstusettevõtteid, ladusid jms, kuhu tõenäoliselt sõidetakse tööle ka kaugemalt. Kuidas aga kohale saada?

Kindlasti ei teeks paha ka bussiliin, olgu selleks siis Jürilt tulev buss (millega saab vajadusel Lagedil ka rongidele istuda) või eraldi liin.

Muidugi poleks paha ka kergliiklustee sellesama tee ääres, seda enam, et kindlasti kasutaksid seda ka rulluisutajad ja jalutajad.

Liiklusohutuse koha pealt pole ju maanteel jalutamine sugugi õige tegu.

Ja mine sa tea, kui liin toimiks, kas siis Vesse peatuse jaoks olekski vaja raha kulutada? Seda enam, et bussiliin võiks üksiti ühendada Jüri, Raasiku (rongilt) ning Ülemiste Järvega või Männiku teega?
Kiireneks ju Vesse ärajäämisel ka elektrirongiga sõit!?Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar