ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 4. juuli 2011

MIKS MA EI IMESTA?

http://www.tallinnapostimees.ee/488226/laulu-ja-tantsupidu-ei-toonud-kaasa-uhtegi-tosist-korrarikkumist/
http://www.tallinnapostimees.ee/487836/mupo-ei-leidnud-koolidest-uhtki-purjus-laulu-ega-tantsupeolist/

Tõesti ma ei imesta! Olen alati olnud arvamusel, et rahvatantsuga ja ka koorilauluga üldjuhul tegelevad head inimesed. Head iseloomult ja südamesoojust tundvad. See kõik vaid järjekordne tõestus, et massimeedia jms mõjutab lapsi ja noori! Olgu selleks siis multifilmid või filmid, ajakirjandus või muusika, põhapäevalagrid või õpilasmalev...

Arvestades reividel  või (Elvas) hip-hopi või muu sellise kaheldava väärtusega muusika pidudel toimuvat, pole mingi ime, et lakutakse enne pidu, peo ajal ja võimalusel veel pärast pidugi. Kui vahepeal pole ära uppunud või bemmiga puusse pannud! Näidake või tõestage, et mõnel reivil poleks olnud minimaalselt iga kümnes auru all!?

On muide mõistetav, et (rongi)reisil või muidu tahaks ikka väikestviisi õlut vm juua ja kuigi see avalikult keelatud, siis teisi häirimata ning vaikselt võikski seda teha. Ka pidudel kindlasti! Kuid piiri peaks tunnetama ja piir ei ole sugugi nii kaugel kui arvata võiks. Ka rongipeatustes peaks seda reeglit järgima.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar