ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

laupäev, 23. juuli 2011

JALGRATTATEED!Jalgrattateid on vaja veelgi rohkem! Üks võimalus oleks asulatest kaugemal kui tee-ehituse korral jäetaks jalgratturitele laiem riba! Kuigi ohutum on muidugi kahe riba asemel ehitada eraldi tee. Kusjuures rattatee ehitamine (killustiku ja asfaldi õhem kiht jm) ei tohiks olla röögatult kallis. Tegelikult ei tohiks pea meetritki autoteeremonti või ehitust teha ilma rattateed ehitamata. Mis siis, et langeb kütuseaktsiis! Aga õhk on puhtam ja tervis parem!

http://www.virumaateataja.ee/505032/maakond-saab-kergteid-juurde/

Käsmu on muidugi super! Kui veel Tallinnast sinna rattaga turvaliselt sõita saaks!? Ja edasi mööda põhjarannikut...
Seni võiks ju ka bussiga minna. Eriti kui kohapeal oleks rattalaenutus. Kas aga busse läheb sinna?

Muidugi üks kõva sõna on Koidula uue jaama kant. Kus on sealsed rattateed Piusale, Obinitsa ja Meremäele? Vist unistus vaid, sest isegi uue uhke tee tegemisel ei leitud võimalust jalgrattatee tegemiseks...

Ametnikud, lugege artikli pläralat! Kas julgete? Või kardate, et avastate reaalse elu ja reaalsed inimeste soovid? Ei saa enam magada?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar