ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 26. juuli 2011

RÕÕMUSTAGE, KIIRRONGISÕBRAD!


On rõõmustav tõdeda, et vaidlused kiirrongi peatuste üle on saamas lahendusi. Sõitku kiirrong läbi Pärnu, Taru või Nuustaku,nüüdseks selge, et peatub vaid üksikutes kohtades. Ja et "piimarongid" ei segaks kiirrongisõprade sõitu, siis need kas likvideeritakse või muudetakse ka kiirrongideks. Väiksemate peatuste sõitjad saavad aga väljuda suurlinnades ning rentides omale dresiinid,sõita ise vajalikku peatusesse. Tegelikult polegi siis ju enam peatusi, sest võid ju dresiini rööbastelt maha tõsta Kõnnus või metsavahel.

Muide, peale kohalejõudmist tuleb dresiin tagastada tunni aja jooksul, nii et parem kokku leppida kellegagi, kes tahab just vastassuunas sõita.

Esimesed katsetused on juba käimas. Võimalik, et nii Mulgi Ekspressiga kui Tartu kiirrongiga saab juba peagi süsteemi proovida ka reisijad ise. Kindlasti tuleb aga arvestada sellega, et maksimaalsest lubatud kiirusest aeglasemalt sõita ei tohi!

Esimesed salajased proovisõidud on õnnestunud juba ka jäädvustada...


2 kommentaari:

  1. Dresiin on väga tervislik möte :D

    VastaKustuta
  2. Peaasi, et ületäituvust ei oleks. Aga mõnus on sõita küll, kuigi see variant liigub suht raskelt.

    VastaKustuta