ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 24. juuli 2011

OOTEPLATVORMIDE ASUKOHADhttp://www.sonumitooja.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=3818:raasiku-perrooni-uus-asukoht-teeb-meelepaha&catid=2:artikkel&Itemid=5

Päris täpselt ei saagi aru. Kas oli algne variant veelgi Kehra pool või on kohalikud ilmakaartega sassis? Praegune asukoht pole paha, ainuke mure on, et asub keset jaama. Kaubarongide seismisel on jama.

Koolilastele tuleb käimine vaid kasuks. Kuid praegune asukoht võib kaasa tuua viadukti või muu ehituse. See aga kallis lõbu ja eriti viadukti puhul oleks see ebamugav just vanematele inimestele ja ka rattaga ning vankriga liikujatele.
Minu mäletamist isegi räägiti midagi viaduktist Raasikul. Muidugi olnuks parim koht maksimaalselt ühe või teise kõriku lähedal.
 Ja mida Raasiku vallavalitsus eelkõige peaks tegema - tagama, et jõge ei ületataks mööda raudteed!

Aga eks näis. Kardan, et on hullemaid kohti. Ja halvim see, et asukohti ei arutatud läbi kohalikega. Ning siiani projektid tehtud valmis ilma KOV-iga arutamat! Sest suurim viga just see, et kooskõlastamine pole arutelu. Kui aga üks osapool ei suuda näha asja laiemalt, siis tuleks just kohapeal teha ülevaade kõigi asjast huvitatutega.

Eks igaüks võib tingimustega tutvuda siit ja ise otsustada, kui palju on arvestatud kohalike oludega.
http://www.scribd.com/doc/18634497/Microsoft-Word

http://www.sonumitooja.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=2818:tallinna-aegviidu-raudteeloigul-on-hakatud-ehitama-uusi-ooteplatvorme&catid=2:artikkel&Itemid=5

Pressiesindaja vist pole kursis eelpool toodud tingimustega. Aga ega see nii ebatavaline polegi.
http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1006995


http://www.facebook.com/topic.php?uid=167852149920833&topic=398&post=2722


See teema nii nähtamatu, et reisijatel raske leida võimalust ka praegu arvamust avaldada. Kuid samas ei saa keegi kaevata, näe, on ju võimalus kaasa rääkida!? Oleks see teema esilehel...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar