ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 18. oktoober 2011

SALAPÄTID

Tean mõndagi salasuitsumüüjat, kes mitte kunagi ei mõtle teistele üheski asjas,  vaid enda rahakotile.  Ja salasuitsuostjad vaid toetavad selliste pättide eksisteerimist..
http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1007563

Kui oleme sellised, pole meil õigust nõuda midagi ei riigilt ega kaasinimestelt! Minu arvamus langeb tuttavate kohta, kes hulga põhjuseid tuues salasuitsu müümiseks ja muudes asjades tegelikult vaid vinguvad. Ellu jääks ikkagi, kui oleks ka aus! Suitsetan ja ei osta nendelt pättidelt! Kes muide jutu järgi kõige õnnetumad riigi diktaadi all kannatajad. Muide, enamasti venelased ja meie riiki halvustavalt suhtujad. Ega nad suhtu ka oma riiki hästi. Venemaasse, ma mõtlen. Seepärast pole ime, et naabridki selliseid omale taha, hoolimata kaasmaalaste koju kutsumise programmidest...

Maainimene tahab kulude kokkuhoidmiseks lubada ravimite müüki külapoodidesse, lubame ka salasuitsu müügi iga puu all...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar