ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 10. oktoober 2011

VÄLIPELDIK PEATUSES JA OHTLIKUD JÄÄTMED

Kunagi sai peatustes ka oma ihuhädasid õiendada. Nüüd muidugi ka, aga seda enamasti nurga taga või metsa all. Kuigi ka teatud inimeste väitel tulevad inimesed rongijaama vaid paar-kolm minutit enne rongi, siis nagu polekski probleemi. Siiski on väga laialdaselt inimestel kombeks selle arvamuse järgi mitte talitada - küll tuleb buss varem või naaber viskas autoga varem kohale või matkaja ei riski tulekut viimasele minutile jätta või on rongipeatuses bussipeatus (kui on) ja tuleb bussi oodata....

Tegelikult muidugi on üks selline koht vajalik. Väga vajalik.

Tegelikult küll tahtsin vaid mainida, et lisaks teenusbussidele, prügikonteineritele, istikute müügile ja muudel juhtudel, on ikka vaja kohta ka veel ühe lihtsa tegevuse jaoks. Näiteks ohtlike jäätmete äraandmise jaoks.
http://www.parnupostimees.ee/591300/kogumisring-korjab-ohtlikke-jaatmeid/


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar