ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

teisipäev, 27. september 2011

JAAMAD JA TEIVASPEATUSED


Väga tahaks loota, et peatustes midagigi ilmuks tagasi kasvõi nende jaamahoonete asemel, mis mõnuga lõhutud. Ma ei pea siin silmas "tuulekindlaid" vaheseinu "ootepaviljonidel", nagu kirjutab Valgamaalane, vaid midagi ajastuhõngulist ja puidust ning mille otstarve oleks silmaganähtav ja käegakatsutav. Kui arutada, kas välismaalane rohkem vaatab vanu puithooneid või modernseid klaas-terashooneid, siis atraktiivsem minu jaoks on ikka vana puithoonete stiil. Või kasvõi müügikioskid, mis ootavad kuskil nurgas võimalust taas inimestele kasulik olemist. Ja väga loodan, et kunagi ei teki Tartu vaksalilie ääretult sobimatut juurdeehitust, mis konkursi võitnud. Selline iseenesest kena, kuid sobiks ehk Jõgeva bussijaama juurde...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar