ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 14. september 2011

P....T...S....V.....

No mis artikkel?

http://www.parnupostimees.ee/562178/kas-roppused-ja-rovedused-on-ikka-kultuur-mida-tasuks-teleekraanil-naidata/

No kuidas me saame siis näidata, et oleme kõvad mehed, ropud ja karvased? Muidugi tuleb panna, nii et teistel mokk ripakil. Lahe tunne on kui lähed matkale, jõuad kuskile ujumiskohta, mis kohalikke mürsikuid ja kõrsikuid täis ja kuidas jutt kõlab kui puhas kuld! Eriti siis kui plikad ka samas...

Nii võis kuulda parimat eestlase taset pea igal pool. Venelastest rääkimata.
Saku vallas küll vist keelati ropendamine, aga vaevalt, st selle eest kedagi ka karistatud on. Sest ega tõepoolest pole tänapäeva kunstiski muidu võimalik olla parim, kui sa ei erine hallist massist! Siis tulebki kirjutada luuletusi ja teha filme, mis roppusi täis! Või vähemalt kasutada luuletustes sõnu:

"Me igavesex ymber taeitsa luehikese m...i naepime soermega kax noeoeri..." Kahjuks pole mul arvutis vene tähti, muidu saaks ju asemel vene vastava tähe panna ja nii edasi.

Kahju vaid, et noored ise ei saa aru, missuguse tasemega nad paistavad, kui pidevalt ropendavad. Vanematest ma ei räägigi, nende ropendajate puhul polegi enam lootust, et neist mõistusega inimesed saavad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar