ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 19. september 2011

TULGE PEREGA RONGILE!Muidugi siis, kui kõikidele peredele soodustus. On praegugi soodustus, kuid see vaid 20 %. Vaja oleks vähemalt 50 %! Siis on kindel, et leiva ja piima kõrval saab ehk ka võid osta ja samas kasvaks kindlasti reisijate arv!
Seda enam, et puhkama-matkama perega sõites kuutasu tõttu sellel lepingul mõtet ei ole!

http://www.parnupostimees.ee/567360/edelaraudtee-lubab-soidu-eest-hiljem-tasuda/

Hea on muidugi see, et see kehtib ID-kaardi puhul, sest sadu kliendikaarte kaasa tassides kaugele ei jõua.

Ja meeldiv ka see, et artikli puhul tuleb kasvõi pläralasse mõnigi täpsustus. Arvan, et need Edelaraudtee poolt kirja pandud ja see on lugeja suhtes vägagi meeldiv! Sellest näha ka, et mõnigi ametnik pistab nina pläralasse, kuigi vist Vooremaa peatoimetaja või kes see oligi ja mitmed teisedki nimetanud seda peldikuseinaks. Õelate kiibitsejate eest raske vastutust võtta, kuid tegelikult plärala võimalus oma mõtteid välja öelda. Kuigi kõlab hääli ka anonüümsete plärade kaotamise eest, siis on see pigem lihtsama vastupanu teed minek. Et loodame saada kriitikavaba riiki.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar