ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 19. september 2011

NUMISMAATIKA

Sai kunagi vene kopikaid alles hoitud, mõned veidi paremad palad teistele kogujatele aastakümneid tagasi ära antud. Nüüd olen siis tuttavatelt ka üht-teist saanud, tore kui keegi raatsib ära anda. Fanaatikuks hakata ei kavatse, sest see vägagi kulukas!
Aga mingigi tegevus on ainult kasuks. Igal-juhul päris põnev, sest nüüd ka korralikke müntide kiletaskuid saada. Üritan mitmete riikide münte koguda lausa aastakäikude kaupa.
Vahel hea kui kellegi tuttava käest münte kilode kaupa läbi käib, siis lootust rohkem ja õnneks ongi meil hulgi inimesi, kes viitsivad vahel kontrollida ja alles hoida.

Vahel aga ka google`is vaja infot otsida. Euromüntide kohta hea lehekülg

http://www.ecb.int/euro/coins/html/index.et.html

*****************

Eks saanud igasuguseid asju korjata. Siiani alles suur kogus Norma märke. Heameelega annaks need kuhugi, kus oleksid inimestele vaatamiseks väljas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar