ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 14. september 2011

EESTI TURISM RIKKURITELE 2?http://pr.pohjarannik.ee/?p=2170

http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1007342

Naabrimees, peagi pensionär, käis puhkuse ajal mitu korda mööda Eestimaad ja kasutas nii majutust kui külastas muuseume. Tema küll üksi ja reisis ka nii öelda tunde järgi, kuid siiski võiks piirkondlikud Turismiinfopunktid olla need, kes pakuvad Eesti-siseseid pakette ja seda tunduvalt soodsamalt kui turismibürood - see tagaks veelgi suurema kahepoolse rahulolu!

Piisaks vaid piirkondliku marsruudi kokkupanekust kodus arvuti ees, selle saatmisest vastava piirkonna või üle-eestilisse turismipunkti. Too saadab vastu pileti, milles on soodustused arvestatud ettevõtjatega kokkulepitult ning osaliselt sõltuvad külastatud kohtade arvust.

2 kommentaari:

  1. Täiesti hea möte tundub olevat sellise pileti vöimalus-kasulik mölemale poolele-nii turistile kui ka turismiteenuse pakkujale!

    VastaKustuta
  2. Tänud!

    oleks muidugi. Ainuke probleem, et turismifirmad hakkavad süüdistama kõlvatus konkurentsis jms. Nagu oli ka RMK metsamajadega.

    VastaKustuta