ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 14. september 2011

PERED POLE PRIORITEET...


STOI! DAJOSH SKIDKU 50%?

...seega, peretoetustest ja perelistest väärtustest rääkides meil siin Eestimaal jääbki paljugi vaid rääkimiseks, kuni peretoetus nadi...


Perepileti puhul lemmikloomade arv tähtsust ei oma...Edelaraudteel +kaart, kuid see rohkem mõeldud tavasõitja soodustusteks ja ettevõtte "elektrifitseerimiseks".
https://www.plusskaart.ee/index.php?id=10671

Peredele sellest olulist kasu pole, kui too just püsisõitja pole.

Ometi vajame siseturismi arendamist koos perepuhkuse soodsamate võimalustega. Kui pere soovibki kuhugi sõita, siis see kaart ei aita kohe sugugi, sest igakuine püsitasu muudab selle mõttetuks!
Kuulda pole midagi perepileti suurtest soodustustest ka Elektriraudteel ega bussifirmades. Praamiliikluse kohta ma ei teagi, tuleb uurida.

Ometi oleks võimalik, kui muidugi tahetakse peresid toetada ja reisijaid juurde saada, lihtsalt kehtestada 50 % sõidusoodustus. Muu peresid sõitma ei meelita! Rääkimata võimalustest tunduvalt soodsamateks perepuhkusteks...

2 kommentaari:

  1. Vat sellise veekogu ääres veedaks kindlasti perega ühe korraliku puhkuse!!!Loomulikult oleks meie rongides oodatud soodsamad pakkumised, siis jääb raha rohkem üle ka toredaks nädalavahetuseks!?

    VastaKustuta