ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

neljapäev, 5. aprill 2012

NO MIDA VEEL?


Tohoh! Mis jutt see on? Õpetajate streeigi päeval ehk õpilasi sõitis vähem, see-eest sõitsid õpetajad. Kuid, et õpilaste mittesõitmine vähendanuks reisijate arvu...

05.04.2012 14:13
Elektriraudtee AS rongidega sõideti 2012. aasta I kvartalis ligi 680 000 korral. Võrreldes 2011. aasta sama perioodiga langes reiside arv 2,5 protsenti. Firma süüdistab streike.

Tuleks ikkagi otsida põhjuseid oma tegematajätmisest, mitte süüdistada teisi. Pealegi, elektrirongide juhtide hulgas vist veelgi rohkem argpükse, sest streikida ei julgetud. See, et reisijate arv väheneb, on ikkagi objektiivsete ja subjektiivsete põhjuste koosmõju ja seepärast tuleb eelkõige peeglisse vaadata.

http://www.e24.ee/799138/elektriraudtee-streigid-vahendasid-meie-reisijate-arvu/

Võib ju eeldada, et kui Elektriraudtee bkogist on näha, kuidas üldse ei huvita ümberistumised või muud asjad, siis ei maksagi loota reisijatearvu kasvule. Ega see ju palgalegi mõju, nii võib Pressiesindaja ajada sellist kägu, mis ainult pähe tuleb...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar