ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 8. aprill 2012

VANA TALLINN - OLD TOWN, TALLINN.

Vanalinn tegelikult ju ilus. Tõsi küll, tohutult palju on suveniiride müügikohti, kus vägagi suur ja huvitav valik. Kuid pildistamise vastu ollakse üllataval kombel igas kaupluses. Miks?Plärtsaki! Ja priskem pala ootab! Muidugi ega siis pihtasaamise tõenäosus pole nii suur, et mõni ametnik oma konte soojast toast välja veaks...
 On kohvikuid ja tundub, et ka võimalus rüütlitegudeks, päästa kuningatütreid. Kuigi Kadi arvas pilte vaadates, et sissepääs mõnesse kohta nii kallis, et päästmine jääb ära. Tõsi küll, see jäi kontrollimata, nii et tegemist legendiga...


Õnneks toob lumi paljudele turistidele ka häid emotsioone...


Tagasiteel põikasin poekesest läbi ja ostsin üht-teist. Üks hea, teine ka, ainult, et teise puhul oli rohkem küll õhku. Kiviahju leib aga päris maitsev!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar