ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 18. aprill 2012

LASNAMÄE PANEELID


Õnnelik õnnetus! Kuid sellest, et paneelmajade seisukorrast ja vanusest ennegi räägitud. Küll pole aga (ka Postimehes) eriti juhtunud lugema-kuulma sellest, et praeguste paneelmajade omanikud ISE oma majade seisukorda uuriksid. Isegi pole eriti kuulda, et keegi oleks avastanud (hoogtöö)ehituspraaki ja sellest kära tõstnud!? Või on tegemist karjamentaliteediga, kus iga juhtumi korral tunne, et meiega see ei juhtu?

http://www.tallinnapostimees.ee/812216/lasnamael-kukkus-neljandalt-korruselt-alla-rodupaneel/

Ja kuigi nüüd tetatakse, et kõige eest vastutab majaomanik, siis kas ei peaks olema seadus, mis nõuab iga, näiteks üle 30 a vanuse paneelelamu ekspertiisi? Muidugi see maksab, kuid...


Mis see kiirabi seal teeb. 18.04.2012 14:52
Keegi kutsus, et äkki saab paneeli elustada? 

Tõepoolest, kiirabi ka! Kas ehk pole tegemist "igaks juhuks" saatmisega? Huvitav, kui palju võib toimuda selliseid tühisõite, kus saadetakse "igaks juhuks" välja?

2 kommentaari:

  1. See paneelide asi pole naljavärk-töepoolest önnelik önnetus!
    Ekspertiis maksab ja kallis löbu aga kumb siis tähtsam-kas raha vöi inimelu??? Meie riigis esimene variant tundub??

    VastaKustuta
  2. Tänud!

    Jah, oleme kuidagi harjunud, et keegi tuleb meie eest asju tegema, tegelikult peaks kellelegi teatama ja jälgima ning vajadusel nõudma, et tehtaks seda ja teist.

    VastaKustuta